fbpx

Montaż i demontaż maszyn

Home 9 Montaż i demontaż maszyn

Montaż maszyn

Jako biegły usługodawca w dziedzinie relokacji maszyn, wykonujemy profesjonalny demontaż oraz montaż maszyn,  urządzeń przemysłowych, gniazd i  linii produkcyjnych.  Zlecone projekty wykonujemy z zachowaniem ogólnych zasad BHP oraz obowiązujących zasad na obszarach naszych Klientów. Szczegółowo opracowany plan realizacji pozwala nam zrealizować przemieszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych w toku produkcyjnym, bez pełnego zatrzymania produkcji.

Usługa montażu maszyn to proces, który w uproszczeniu ma na celu przygotowanie urządzenia do rozpoczęcia pracy. Jest działaniem nieuniknionym w przedsiębiorstwach, które stawiają na ciągły rozwój parku maszynowego.

Działalność produkcyjna to proces ciągły, a jego przerwanie równa się generowaniu wysokich kosztów. Wieloletnie doświadczenie pozwala na instalacje urządzeń w taki sposób, by Państwa firma uniknęła niepotrzebnych przestojów, a co za tym idzie zbędnych kosztów.

Niezależnie od tego, czy Państwa przedsiębiorstwo dopiero powstaje, czy rozbudowuje swój park maszynowy – AMJ Poland służy pomocą w doborze i weryfikacji odpowiedniej lokacji, dostarczeniu niezbędnych do funkcjonowania maszyn mediów, instalacji urządzeń oraz rozruchu testowym, którego zadaniem jest kontrola prawidłowości w działaniu maszyny.

Reasumując, co obejmuje nasza usługa montażu maszyn?

wyładunek i bezpieczne dostarczenie maszyny na określone miejsce

montaż i konfiguracja urządzeń w zgodzie z wcześniej przyjętym planem

doprowadzenie do maszyny niezbędnych do jej funkcjonowania mediów

rozruch kontrolny i monitorowanie pracy urządzenia pod względem jej
zakładanej wydajności.

Demontaż maszyn

Rozróżniamy dwa rodzaje usługi demontażu: pierwszy, którego celem jest relokacja maszyn do nowej lokalizacji oraz demontaż ukierunkowany na likwidację danego urządzenia.

W przypadku tego pierwszego zadania należycie zabezpieczamy przemieszczane urządzenie, a następnie transportujemy je w wybrane przez Klienta miejsce. Natomiast w przypadku likwidacji maszyna jest rozbierana na części pierwsze i poddawana utylizacji zgodnej z ustawą o ochronie środowiska oraz składowaniu odpadów, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Na usługę demontażu świadczoną przez fachowców AMJ Poland składa się:

przeprowadzenie wywiadu z klientem, dzięki któremu ustalimy, czego
dokładnie klient od nas oczekuje

opracowanie planu przedsięwzięcia

profesjonalny demontaż
transport maszyny.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252