fbpx

Relokacje maszyn Katowice

Home 9 Relokacje maszyn Katowice

Relokacja Katowice

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm decyduje się na relokację swoich linii technologicznych, aby zwiększyć swoją konkurencyjność i zmaksymalizować zyski. AMJ Poland oferuje kompleksowe usługi transportu i relokacji maszyn przemysłowych oraz linii produkcyjnych w Katowicach i na całym Śląsku.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze relokacji linii technologicznych, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu. Oferujemy usługi w zakresie demontażu, transportu, montażu i uruchomienia linii produkcyjnych oraz maszyn przemysłowych.

Pracujemy z wieloma miastami w okolicy Katowic, takimi jak Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska czy Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Gliwice. Zapewniamy transport maszyn i linii technologicznych na cały kraj, dostarczając je bezpiecznie i terminowo na wyznaczone miejsce.

Nasza firma zapewnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w relokacji linii produkcyjnych i maszyn przemysłowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie z przeprowadzonego transferu..

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na skuteczne i efektywne działanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w relokacji linii produkcyjnych lub maszyn przemysłowych w Katowicach i okolicy, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci fachowej porady i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252