fbpx

Relokacje maszyn Lublin

Home 9 Relokacje maszyn Lublin

Relokacja Lublin

Lublin i okolice to obszar, który rozwija się bardzo dynamicznie w dziedzinie przemysłu i produkcji. AMJ Poland, jako lider w branży transportu maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych, oferuje kompleksowe usługi relokacji dla firm działających w tym regionie.
Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, możemy przewieźć każdą linię produkcyjną i maszynę przemysłową w bezpieczny i skuteczny sposób. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, a nasi specjaliści są w stanie zdemontować, zabezpieczyć i zamontować sprzęt w nowym miejscu.
Nie tylko transportujemy linie technologiczne w obrębie Lublina i okolic, ale również na terenie całego kraju. Nasza firma realizowała już wiele projektów relokacji w różnych częściach Polski, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie i uznanie Klientów z wielu branż.
Jeśli szukasz zaufanego i doświadczonego partnera do relokacji Twoich maszyn przemysłowych lub linii produkcyjnych w Lublinie i okolicach, skontaktuj się z nami. AMJ Poland zapewni Ci kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu relokacji.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252