fbpx

Relokacje maszyn Rzeszów

Home 9 Relokacje maszyn Rzeszów

Relokacja Rzeszów

Relokacja linii produkcyjnych i transport maszyn przemysłowych w Rzeszowie i okolicy to jedna z usług oferowanych przez firmę AMJ Poland. Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu relokacji zarówno na terenie Rzeszowa, jak i całego kraju. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby przeprowadzić relokację urządzeń w sposób profesjonalny i bezpieczny dla maszyn oraz dla osób zaangażowanych w cały proces.

Dodatkowo, firma oferuje transport maszyn przemysłowych na terenie całego kraju, a także transport wewnętrzny. Dzięki temu, Klient może mieć pewność, że maszyny dotrą na miejsce w sposób szybki i bezpieczny.

Firma działa nie tylko w Rzeszowie, ale i okolicznych miastach takich jak Mielec, Jasionka, Dębica, Stalowa Wola, Jarosław czy Tarnobrzeg dzięki czemu Klienci z tych okolic również mogą skorzystać z usług relokacji i transportu maszyn przemysłowych. Firma oferuje pełen zakres usług związanych z relokacją i transportem, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom swoich Klientów.

Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN położona jest w Tarnobrzegu, będącym częścią strategicznego układu komunikacyjnego Polski. Obszar TSSE rozciąga się na 1 632 ha, obejmując tereny w siedmiu województwach: podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim, mazowieckim, dolnośląskim, podlaskim oraz lubelskim. Strefa została utworzona jako pierwszy tego typu obszar aktywności gospodarczej w Polsce, mając na celu stworzenie optymalnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości i wykorzystania potencjału gospodarczego regionu.

TSSE korzysta ze strategicznego położenia komunikacyjnego, będąc bezpośrednio powiązaną z autostradami A2 i A4, drogą ekspresową Via Carpatia oraz Linią Hutniczą Szerokotorową, co sprzyja rozwijaniu kontaktów handlowych i gospodarczych. Strefa przyciąga inwestorów dzięki korzystnym warunkom oraz doskonałemu połączeniu z kluczowymi szlakami transportowymi w kraju.

Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK Mielec – Podstrefa Dębica to strategicznie zlokalizowany obszar inwestycyjny, położony w południowo-wschodniej Polsce, w miejscowości Dębica. Zajmując powierzchnię 59,3702 ha, strefa oferuje atrakcyjne warunki dla prowadzenia działalności gospodarczej. Podstrefa Dębica jest świetnie skomunikowana z resztą kraju, dzięki bliskości węzła komunikacyjnego łączącego drogi krajowe i autostrady.

To nowoczesny obszar inwestycyjny o powierzchni 14,5 ha, położony w strategicznym miejscu Jarosławia. Ta strefa przyciąga liczne firmy dzięki swojemu doskonałemu położeniu węzła komunikacyjnego, obejmującego międzynarodową drogę E40, drogi krajowe nr 77, oraz drogi wojewódzkie nr 865, 880 i 870. Działalność w strefie obejmuje różnorodne branże, takie jak przemysł, logistyka czy usługi. Doskonała infrastruktura transportowa pozwala na szybką i sprawną komunikację zarówno w kraju, jak i za granicą.

To innowacyjna strefa przemysłowa położona w miejscowości Jasionka, tuż przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka oraz około 10 km od centrum Rzeszowa.Obszar ten obejmuje 70 ha powierzchni, przyciągając liczne firmy z różnych branż. Wśród inwestorów znajdują się międzynarodowe korporacje takie jak BorgWarner Turbo Systems, producent turbosprężarek MTU Aero Engines Polska, specjalizujący się w produkcji silników lotniczych czy też firmy z sektora technologii, jak OPTeam S.A., Systemy Informatyczne Set(h) Sp. z o.o.  Lokalizacja Parku jest idealna dla współpracy między przedsiębiorstwami i instytucjami naukowymi, ze względu na bliskość portu lotniczego, autostrady A4 oraz stolicy regionu.

Stalowowolska Strefa Gospodarcza (SSE) to specjalna strefa ekonomiczna, zlokalizowana w południowo-wschodniej Polsce. Zajmuje obszar około 490 hektarów.

SSE Stalowa Wola oferuje szereg zachęt inwestycyjnych, w tym zwolnienia podatkowe i preferencyjne stawki dla firm, które ulokują swoją działalność w strefie.

W strefie działają różne branże takie jak  przemysł motoryzacyjny, przetwórstwo spożywcze czy przemysł metalowy. Niektóre z firm, które zainwestowały w strefie to Delphi, Pilkington i Lear Corporation.

Podstrefa Przemyśl jest jednym z obszarów objętych TSSE, zlokalizowanym w województwie podkarpackim. Jest to jedna z najważniejszych podstref TSSE, której powierzchnia wynosi ponad 740 hektarów. Podstrefa Przemyśl jest dobrze skomunikowana z resztą kraju dzięki bliskości autostrady A4.W ramach Podstrefy Przemyśl zlokalizowanych jest wiele firm z różnych sektorów, w tym przemysł maszynowy, elektroniczny, motoryzacyjny oraz spożywczy. Działają tu m.in. takie firmy jak: Flextronics, Bombardier, Lufthansa Technik, Lapp Kabel czy Dr. Oetker.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252