fbpx

Relokacje maszyn Tarnów

Home 9 Relokacje maszyn Tarnów

Relokacja Tarnów

Firma AMJ Poland specjalizuje się w usługach relokacji maszyn i linii produkcyjnych na terenie całego kraju. W związku z tym, zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów i oferujemy usługi relokacji maszyn oraz linii produkcyjnych na terenie Tarnowa i okolicznych miejscowości, włączając w to Dębno czy Brzesko. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie maszyn przemysłowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu pracowników, możemy zapewnić swoim Klientom bezpieczny i terminowy transport maszyn przemysłowych.

Oferta firmy AMJ Poland obejmuje kompleksowe usługi relokacji, włączając w to przygotowanie maszyn i linii przemysłowych do transportu, ich przewóz oraz instalację w nowej lokalizacji.

Wybierając naszą firmę, Klienci mogą mieć pewność, że ich maszyny i linie produkcyjne zostaną przetransportowane bezpiecznie i bez uszkodzeń, a ich produkcja zostanie wznowiona w krótkim czasie. Dodatkowo, nasze usługi relokacji pozwalają na minimalizację kosztów związanych z przeniesieniem zakładu lub linii produkcyjnej do nowej lokalizacji, nie narażając firm na niepotrzebne przestoje w procesie produkcyjnym.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi stanowią ważny element w rozwoju przedsiębiorstw oraz umożliwiają łatwiejsze przystosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Dlatego też, zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, aby mogli skupić się na swojej działalności, a my zajmiemy się resztą.

Zielony Park Przemysłowy w Wojniczu to nowoczesna strefa przemysłowa o docelowej powierzchni 153 hektarów, zlokalizowana w gminie Wojnicz, w województwie małopolskim. W parku aż 70 ha powierzchni zajmują tereny zielone, które przyczyniają się do ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia mieszkańców. Działalność w strefie obejmuje szeroką gamę branż.

Zielony Park Przemysłowy cechuje doskonałe połączenie komunikacyjne, dzięki bliskości drogi krajowej nr 94 (odległość ok. 1 km) oraz zjazdu z autostrady A4 na węźle Tarnów-Zachód w miejscowości Wierzchosławice (odległość ok. 7,6 km). Działki znajdują się również przy drodze wojewódzkiej nr 975 Warszawa-Nowy Sącz, co zwiększa atrakcyjność inwestycyjną tego obszaru.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252