fbpx

Renowacja i remonty maszyn

Home 9 Renowacja maszyn

Renowacja i Remonty Maszyn oraz Urządzeń Przemysłowych

Utrzymanie parku technologicznego w dobrej kondycji jest kluczową kwestią w zachowaniu ciągłości i jakości produkcji, dlatego niezbędne są  regularne prace konserwacyjne. Nasza doświadczona kadra jest w stanie przeprowadzić  różnego rodzaju prace remontowe parku maszynowego oraz urządzeń wspierających produkcje np. suwnice, żurawie.

Proces remontu maszyn w firmie AMJ Poland rozpoczyna się od uzgodnienia zakresu prac i oczekiwań Klienta. Następnie możemy przejść do demontażu urządzenia oraz przetransportowania go do siedziby naszej firmy. Wszystkie prace remontowe, których się podejmujemy mają miejsce na naszej hali produkcyjnej, mieszczącej się w Dolinie lotniczej Jasionka.

Kolejnym krokiem jest przystąpienie do właściwego remontu urządzenia. Etap ten obejmuje rege­ne­ra­cję lub wymianę części oraz kompo­nen­tów, malo­wa­nie korpusu i osłon bezpieczeństwa. Następnie wszystkie zregenerowane komponenty maszyny zostają ponownie zmontowane, a instalacje i system sterowania urządzenia, wykonane na nowo.

W takim stanie maszyna wraca na halę produkcyjną Klienta orazzostaje uruchomiona w trybie testowym, by osiągnąć optymalizację parametrów technicznych. Klient otrzymuje uaktualnioną dokumentację urządzenia. Po pozytywnym wyniku odbioru maszyna jest gotowa do pracy.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252