fbpx

Renowacja maszyn

Home 9 Renowacja maszyn
Czyste maszyny to sprawne maszyny. Sprawne maszyny – to zysk. Prężenie działające przedsiębiorstwo produkcyjne musi zapewnić możliwie najefektywniejszą pracę swojej maszynerii. Co więcej, zakłady produkujące np. żywność, powinny dodatkowo dokładnie dezynfekować całą linię.Skąd to wiemy? Renowacją maszyn zajmujemy się od lat. Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo – nie pozwól więc, by zły stan twoich maszyn przerwał pracę twojej firmy.

Czyszczenie Maszyn
i Urządzeń Przemysłowych

AMJ zajmuje się kompleksową renowacją, naprawą i dezynfekcją wszelkiej maszynerii używanej na liniach produkcyjnych. Tak więc, czym się właściwie zajmujemy?

  1. Pamiętaj, strzeżonego Pan Bóg strzeże. Co to oznacza? Prewencja to klucz do prawidłowego utrzymania działania procesu produkcyjnego – lepiej zapobiegać awarii, niż czekać na jej opanowanie.
  2. Niestety, nawet najlepiej zabezpieczonemu czasem powinie się noga. Wtedy AMJ niczym pogotowie ratunkowe przybędzie i naprawi co trzeba – szybko, sprawnie i skutecznie.
  3. Czymże byłaby prewencja bez analizy ryzyka – tak, ją też prowadzimy. Ustalamy punkty krytyczne i przewidujemy ewentualne incydenty, po to by przeprowadzić skuteczne działania prewencyjne. Co więcej, sporządzamy plan działania na wypadek nieprzewidzianych usterek i kompletujemy zapas części zamiennych.
  4. Dokonujemy obliczeń efektywności pracy maszyn. Przypadku niespełniania danych norm – prowadzimy stosowne naprawy.
  5. Prowadzimy serwisy specjalistyczne obejmujące wszelkiego rodzaju naprawy elektryki i elektroniki, ich kontrolę i pomiary efektywności.
  6. Smary i oleje – tak jak w samochodach i te ulegają zużyciu, dlatego nasi fachowcy od TFM (Total Fluid Management), zadbają o odpowiednie naoliwienie i nasmarowanie całej taśmy produkcyjnej.
  7. Wdrażamy strategie TPM i 7S, wszystko dla zapewniania maksimum efektywności i długotrwałego działania łańcucha logistycznego.
Pamiętaj, zatrudniając firmę outsourcingową, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również bezcenny czas i zasoby ludzkie. AJM to optymalizacja, a optymalizacja to klucz do rozwoju.

MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY - ZADBAMY O TWÓJ ŁADUNEK

Nasz zespół specjalistów

Dział Relokacji

Osoba odpowiedzialna:
Jacek
Kierownik Relokacji

Dział Automatyki

Osoba odpowiedzialna:
Jerzy
Automatyk

Dział Elektryki

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof
Elektryk

Dział Mechaniki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech
Mechanik

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

Nasza oferta

Relokacja zakładów przemysłowych
Montaż i demontaż maszyn
Transport maszyn w kraju i zagranicą
Wsparcie utrzymania ruchu
Montaż i demontaż regałów
Renowacja maszyn

Pracujemy na terenie całego kraju m.in. Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Kielce, Lublin, Mielec, Tarnobrzeg

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Wspólna 3, 35-205 Rzeszów
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964