fbpx

Transport maszyn w kraju i zagranicą

Home 9 Transport maszyn w kraju i zagranicą
AMJ to nie tylko kompleksowa relokacja całych zakładów produkcyjnych. Zajmujemy się również przenoszeniem poszczególnych maszyn. Cała procedura jest podobna i rozpoczyna się od planowania, a kończy na bmontażu i rozruchu poszczególnych urządzeń.

Transport Maszyn w Kraju i Zagranicą

Zapewniamy wsparcie logistyczne obejmujące nie tylko transport i spedycję, lecz również wszelkie aspekty planistyczne, celno-prawne oraz szeroko zakrojoną optymalizację procesu produkcji! A wszystko to bez przerwania obecnego w twojej firmie procesu produkcyjnego! Z AMJ Poland zyskujesz nie tylko dzięki konkurencyjnej cenie usługi, lecz również na braku niepotrzebnych przestojów!

Nasza flota i park technologiczny, znawcy prawa celnego, specjaliści IT, monterzy, programiści oraz pozostali pracownicy AMJ zagwarantuję, iż przeprowadzona przez nas relokacja będzie nie tylko przeprowadzona sprawnie, lecz również atrakcyjna kosztowo i zgodna z literą prawa.

Nieważne, czy planujesz transport wewnątrz zakładu, w kraju, czy pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Nieważne, czy niezbędnym jest
przenoszenie jednego urządzenia, transport wielkogabarytowy, czy relokacja całej linii produkcyjnej. Nieważne jak trudnym będzie zlecone
przez Ciebie zadanie – AMJ realizowała, realizuje i będzie realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające wyzwania zadania!

MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY - ZADBAMY O TWÓJ ŁADUNEK

Nasz zespół specjalistów

Jacek

Kierownik Relokacji

Daniel

Automatyka

Przemysław

Elektryk

Wojsciech

Mechanik

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND

Adres siedziby: Budy Głogowskie 553A, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
NIP 5170263155