fbpx

O Firmie

Home 9 O nas

 Firma AMJ Poland powstała w roku 2010 w odpowiedzi na prężnie rozwijającą się w tym czasie Dolinę Lotniczą i Specjalną  Strefę Ekonomiczną w Rogoźnicy, a w późniejszym czasie  Dworzysku. Początkowo w swej działalności świadczyliśmy różnorodne usługi montażowe, ślusarskie i spawalnicze dla lokalnych przedsiębiorców. Równocześnie z rosnącymi potrzebami strefy przemysłowej  podjęto decyzję o utworzeniu odrębnej komórki Relokacji i Instalacji maszyn, świadczącej kompleksowe  usługi polegające między innymi na:

  • pomiarach geometrii i osiowości,
  • demontażu i montażu mechanicznym i elektrycznym
  • doprowadzeniu mediów zasilających do urządzeń
  • pakowaniu maszyn do różnego rodzaju transportów
  • transporcie urządzeń

Następnie rozszerzyliśmy działalność na obszar całego kraju oraz Europy.  Do każdego transferu i instalacji jest przygotowywany indywidualny szczegółowy plan realizacji, który uwzględnia analizę oczekiwań i potrzeb Klienta, optymalny dobór specjalistycznego sprzętu, czy możliwości technologicznych.  Nie stanowi dla nas trudności przeprowadzenie projektu relokacji w toku produkcyjnym, aby zapewnić naszym Klientom ciągłą produkcję.

Lata 2018-2019 były początkiem działalności w dziedzinie modernizacji i remontów maszyn, jest to działanie niezbędne do utrzymania wysokiej sprawności technologicznej starzejącego się parku maszynowego.

W roku 2020 przenieśliśmy się do nowej siedziby leżącej w obrębie Doliny lotniczej Jasionka i dzięki temu mogliśmy rozszerzyć swoją działalność w obrębie usług spawalniczych i utworzyć dział Konstrukcji Stalowych, który zajmuję się wykonawstwem i montażem konstrukcji takich jak podesty, antresole, specjalistyczne wózki transportowe, czy stoły robocze, a także wykonawstwo stalowych elementów seryjnych jako subkontraktor.

AMJ POLAND

Kontakt

Monika Jucha

Prezes Zarządu

t: +48 603 437 078

e: monika.jucha@amj-poland.com

Adrian Jucha

Dyrektor Zarządzający/CEO

t: +48 660 135 245

e: a.jucha@amj-poland.com 

Magdalena Kozubal

Administracja

t: +48 780 090 213

e: biuro@amj-poland.com

AMJ POLAND

Nasz zespół specjalistów

Do zespołu specjalistów AMJ Poland  należą:

– Inżynierowie

– Monterzy

– Elektrycy

– Automatycy

– Ślusarze

– Spawacze

– Serwisanci

Do każdej realizacji nasi inżynierowie opracowują szczegółowy plan uwzględniający harmonogram działań, dobór specjalistycznego sprzętu oraz określają specyfikacje materiałów instalacyjnych i przyłączeniowych.

Każdy projekt nadzorowany jest przez wykwalifikowaną kadrą kierowniczą  z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zespół specjalistów AMJ Poland to osoby posiadające odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w obszarze relokacji i instalacji maszyn przemysłowych oraz wykonawstwie konstrukcji stalowych.

Nasi pracownicy specjalizujący się w serwisie wykonują naprawy, przeglądy bieżące, modernizacje oraz remonty generalne urządzeń przemysłowych, zarówno u Klientów, jaki i  na naszej hali produkcyjnej.

REFERENCJE

Firma sprawdzona przez Klientów

Historie sukcesów naszych Klientów to nasz największy powód do dumy.
Niektórzy Klienci współpracują z nami nawet od początku naszej działalności!

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252