fbpx

Relokacja linii produkcyjnych

Home 9 Relokacja zakładów przemysłowych

Relokacja zakładów przemysłowych to nasz konik. To właśnie z myślą o tej usłudze powstała nasza firma. Szukasz firmy, która zajmie się KOMPLEKSOWYM przeniesieniem twojego zakładu? Jeśli trafiłeś na AMJ Poland, to trafiłeś w dziesiątkę!

Relokacja

Czym jest wyżej wspomniana kompleksowa usługa relokacji? Kompleksowy, czyli całościowy/wielostronny – tak właśnie działa AMJ. Nieważne, czy relokacja ma odbyć się wewnątrz zakładu, w kraju, czy nawet zagranicą!

Cały proces zaczynamy od przeprowadzenia dogłębnej analizy, pomiarów i obliczeń – są one niezbędne do opracowania strategii i planu, na którym będziemy się opierać.

Następnie przechodzimy do profesjonalnego demontażu urządzeń i zabezpieczenia każdej z części. Twoje urządzenia dotrą w nienaruszonym stanie – ręczymy za to! Kolejnym etapem jest sama spedycja. Transport, który organizujemy to optymalne (pod względem czasu dostawy i kosztów) trasy. Transport w Polsce, czy na terenie Unii Europejskiej? Dla nas to żaden problem. Nie musisz się martwić o nieprzewidziane opóźnienia czy zagubienie taboru – o powodzenie transportu zadbają nasi najlepsi spedytorzy i wykwalifikowani kierowcy.

Po dostarczeniu urządzeń w miejsce destylacji przystępujemy do wyładunku i montażu całej linii produkcyjnej. By wszystko grało na tzw. Tip top, dokonujemy wszelkich niezbędnych pomiarów zmontowanej maszynerii i w razie potrzeby modernizujemy i konfigurujemy urządzenia.

Dopiero po uzyskaniu satysfakcjonujących wyników oddajemy zakład w ręce naszych klientów – oczywiście wraz z całą niezbędną do funkcjonowania dokumentacją.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY - ZADBAMY O TWÓJ ŁADUNEK

Nasz zespół specjalistów

Jacek

Kierownik Relokacji

Daniel

Automatyka

Przemysław

Elektryk

Wojsciech

Mechanik

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND

Adres siedziby: Budy Głogowskie 553A, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
NIP 5170263155