fbpx

Relokacja linii produkcyjnych

Home 9 Relokacja zakładów przemysłowych

Relokacja

Jesteśmy dostawcą kompleksowych usług  w obszarze relokacji całych zakładów produkcyjnych. Bez względu na zakres prac, zapewniamy nadzór merytoryczny nad projektem na każdym etapie realizacji. Kluczową częścią naszych usług jest partnerska współpraca z Klientami w celu zapewnienia zakończonej w terminie i w ramach planowanego budżetu usługi.

Cały proces zaczynamy od przeprowadzenia dogłębnej analizy, pomiarów i obliczeń – są one niezbędne do opracowania strategii i planu, na którym będziemy się opierać, podczas całego procesu relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Drugim krokiem w relokacji zakładów przemysłowych jest profesjonalny demontaż urządzeń oraz zabezpieczenie wszystkich podzespołów. Kolejnym etapem jest przygotowanie przemieszczanych maszyn do transportu, w zależności od preferencji klienta co do formy przewozu.

Po ukończeniu pakowania maszyn do spedycji, następuje ich załadunek na środki transportu przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Transport organizujemy optymalnie, pod względem czasu i kosztów dostawy. O powodzenie transportu, czy to na terenie kraju, czy za jego granicami, zadbają nasi najlepsi spedytorzy i wykwalifikowani kierowcy.

Kolejnymi czynnościami w procesie przemieszczania zakładów przemysłowych są rozładunek transportów w miejscu wskazanym przez Klienta oraz kompleksowy montaż urządzeń.

Ponad 10-letnie doświadczenie w  branży pozwala na to, aby projekty przez nas realizowane spełniały najbardziej rygorystyczne wymogi  związane z bezpieczeństwem pracy, a sam proces przebiegał sprawnie, bez narażania naszych klientów na niepotrzebne przestoje w procesie produkcyjnym.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Porozmawiajmy o współpracy!

Nasze realizacje

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

AMJ Poland

Szukasz zaufanej firmy specjalizującej się w kompleksowym procesie logistycznym, jakim jest relokacja maszyn? Twój zakład się rozrasta? A może znalazłeś dogodniejszą siedzibę?

AMJ Poland to wybór, którego nigdy nie pożałujesz!

Dane kontaktowe

AMJ POLAND Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Lipieńska 14, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon: 660 135 245
E-Mail: info@amj-poland.com
KRS 0000919919,
NIP 5170419077
REGON 389855964
BDO 000589252